Jak otworzyć własny kebab w Polsce?

Ta turecka potrawa podbija serca zarówno młodych, jak i starszych mieszkańców naszego kraju i jest chętnie wybierana, gdy nie mają oni czasu na przygotowanie obiadu lub chcą zjeść coś ciepłego na mieście na szybko. Jeżeli widzisz potencjał w popularności kebabu w Polsce i chcesz otworzyć własny lokal gastronomiczny, w którym będziesz go serwował, zapoznaj się z naszym artykułem! Dowiesz się w nim jak to zrobić korzystając z franczyzy oferowanej przez naszą firmę, czyli jednej z najbezpieczniejszych dróg do osiągnięcia sukcesu w branży!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o franczyzie gastronomicznej zanim się na nią zdecydujesz!

Koncepcja umożliwiająca prowadzenie własnej działalności pod szyldem znanej i rozpoznawalnej sieci to właśnie franczyza. Funkcjonuje ona w różnych branżach, w tym gastronomicznej i polega na wykonywaniu czynności w ramach koncepcji i modelu biznesowego określonych przez jej właściciela, ale na własny rachunek przedsiębiorcy. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób zastanawiających się nad tym, jak otworzyć kebab w Polsce oraz każdą inną restaurację serwującą potrawy z różnych stron świata.

Czy franczyza gastronomiczna się opłaca i jest dobrym pomysłem na otworzenie biznesu w Polsce?

Jeżeli planujesz otworzyć restaurację z kuchnią turecką w Polsce, z pewnością zastanawiasz się, czy taka franczyza gastronomiczna będzie opłacalnym rozwiązaniem. W ramach takiego modelu uzyskasz:

  • lokal lub inne miejsce do prowadzenia działalności,
  • firmowe know-how czyli pełną wiedzę związaną z prowadzeniem lokalu gastronomicznego,
  • prawo do korzystania ze znaków towarowych firmy.

W zależności od tego na współpracę z jaką marką się zdecydujesz, oferta ta może być rozszerzona o dodatkowe korzyści, ale stałym punktem prowadzenia takiej działalności jest konieczność uiszczania comiesięcznych opłat związanych z otworzeniem lokalu. Jeżeli zdecydujesz się założyć kebab w Polsce z naszą firmą oraz zakupić przyczepę, zwolnimy Cię z tej składki – wówczas poniesiesz jedynie koszty inwestycyjne i licencyjne. Franczyza Sahar Kebab nastawiona jest na długofalową i owocną współpracę – poznaj jej warunki odwiedzając naszą stronę!

Scroll to Top