Franczyza Sahar Kebab

to Twoja bezpieczna droga do sukcesu!

Zapewnimy Ci bezpieczeństwo finansowe i stały dochód. My po prostu wiemy, jak to zrobić – przetestowaliśmy swój pomysł na żywym organizmie rynku gastronomicznego. Dajemy Ci do ręki gotową receptę na skuteczną i dochodową franczyzę opartą o innowacyjny model przyczepy z jedzeniem. Wyróżnia nas mobilność, całoroczność działania i dobry smak we wszystkim, co decyduje o przywiązaniu Klienta, poczynając od potraw, przez wysokie standardy obsługi, aż po estetykę przestrzeni kojarzącej się niezmiennie z wyjątkową jakością potraw Sahar Kebab.

Naszą siłą jest także oferta zakładająca umiarkowaną wysokość oraz jakość – zarówno opłat franczyzowych, jak i oferowanych w Sahar Kebab potraw oraz ich kosztu. Otwierając przyczepę z naszą pomocą zaoszczędzisz nie tylko na wynajmie lokalu gastronomicznego, ale również kupnie półproduktów i opakowań. Wszystko to wpływa na możliwość zmniejszenia ceny oferowanych potraw, a tym samym przyciągnięcie większej liczby Klientów i powiększenie zysku z prowadzonej działalności. Chcesz wiedzieć na jakiej zasadzie będzie przebiegała nasza współpraca? Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem oferty oraz do kontaktu!

Jak to działa? Zobacz, w jaki sposób możesz rozpocząć współpracę z Sahar Kebab!

Masz ogromne zamiłowanie do dobrej kuchni? A może od dawna marzyłeś o założeniu własnej restauracji, jednak koszty związane z otwarciem lokalu zdecydowanie Cię przerastają? Nawiąż współpracę z Sahar Kebab! Nasza franczyza łączy w sobie pasję do pysznego jedzenia oraz tworzenia dobrze prosperujących biznesów w świecie kulinarnym. Z nami otworzysz przyczepę, w której każdego dnia będziesz karmił gości wysokiej jakości posiłkami, a wszystko to w zaledwie kilku krokach!

Krok 1. Napisz do nas i przedstaw nam swoją wizję. Nasza franczyza gastronomiczna pozwoli Ci w realizacji celu i przekuciu swoich marzeń w rzeczywistość!

Krok 2. Ustal szczegóły kupna lub wynajmu przestrzeni, w której będziesz prowadził swoją działalność. Przyczepa gastronomiczna od Sahar Kebab nie tylko przyciągnie potencjalnych Klientów dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi, ale również wydobywającemu się z wnętrza zapachowi świeżo przyrządzanego jedzenia.

Krok 3. Działaj – świat street foodu stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy młodą marką.
Na moment obecny mamy 8 świetnie prosperujących przyczep mobilnych i nadal się rozwijamy.
CO OFERUJEMY?

REALNE wsparcie przy rozpoczęciu i podczas całego trwania działalności
BRAK CO MIESIĘCZNEJ OPŁATY FRANCZYZOWEJ – przy zakupie przyczepy
najtańsze na rynku, w pełni wyposażone przyczepy gastronomiczne. Oryginalny design, zabudowa w wysokim standardzie, pełne wyposażenie gastronomiczne.
możliwość NAJMU przyczepy na konkurencyjnych warunkach w przypadku braku zdolności leasingowej- stała cena 5000 zł BRUTTO!
pomoc przy załatwieniu finansowania ( leasing). Leasing może być świetnym rozwiązaniem, które pomoże Ci zrealizować ten cel. umożliwia rozłożenie kosztów zakupu przyczepy na dogodne raty, co może być pomocne dla Twojej płynności finansowej. Zamiast ponosić wysokie koszty jednorazowo, możesz płacić równomierne raty przez określony okres, co ułatwia planowanie budżetu. Po drugie, korzystając z leasingu, unikasz konieczności ponoszenia dużego początkowego wydatku. Zamiast tego, płacisz tylko niewielką opłatę wstępną oraz comiesięczne raty, które są bardziej przystępne dla Twojej kieszeni. To może dać Ci większą elastyczność finansową i pozwolić na inwestowanie środków w inne obszary Twojego biznesu.
nie pobieramy bezzwrotnego zadatku, który przepada w przypadku rezygnacji ze współpracy z jakiegoś, np. losowego przypadku.
jasne, przejrzyste warunki współpracy – ZALEŻY NAM NA DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY
najtańsze na rynku półprodukty oraz opakowania – Zakup tańszych warzyw po niższych cenach niż konkurencja może pomóc zredukować koszty operacyjne restauracji. Dzięki temu można obniżyć cenę dań lub zwiększyć marże zysku, co może przyciągnąć klientów i zwiększyć konkurencyjność.
DARMOWE szkolenie przed rozpoczęciem działalności bez względu na czas jego trwania.
BEZPŁATNA pomoc przy znalezieniu lokalizacji. 
know how, czyli kompletny pomysł na prowadzenie i sfinansowanie działalności.
Scroll to Top