Ładowanie

Otwórz własny punkt Sahar Kebab!

Twój biznes - Nasz pomysł

Gotowy biznes w modelu Franczyzowym

Osobisty Opiekun

Zapewniamy płynne przygotowania do otwarcia punktu. Regionalny Opiekun będzie wspierać Twój zespół w przygotowywaniu i sprzedaży kebabów oraz pomagać przez cały okres trwania umowy franczyzowej.

Wybór Lokalizacji

Atrakcyjna lokalizacja to klucz do sukcesu w gastronomii. Nasz zespół znajdzie dla Ciebie najlepsze miejsca na osiedlach, deptakach, skwerach oraz przy marketach i galeriach handlowych.

Marketing

Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe przez cały okres trwania umowy franczyzowej. Odpowiadamy za spójne i skuteczne działania promocyjne, budując pozytywny wizerunek Sahar Kebab.

Niski próg wejścia

Rozpoczęcie działalności z nami jest możliwe już od 20 tysięcy złotych. Dzięki niskim kosztom początkowym, możesz szybko i bez dużego ryzyka wejść na rynek gastronomiczny. Oferujemy wsparcie na każdym etapie, co minimalizuje bariery finansowe.

Szkolenia

Oferujemy kompleksowe szkolenia, które przygotują Ciebie i Twój zespół do efektywnego prowadzenia punktu. Nasi eksperci przekażą wiedzę z zakresu obsługi klienta, przygotowywania dań oraz zarządzania lokalem. Dzięki naszym szkoleniom zdobędziesz niezbędne umiejętności i pewność w codziennej działalności.

Wysokie zarobki

Współpraca z nami to szansa na atrakcyjne zarobki. Nasz sprawdzony model biznesowy oraz wsparcie na każdym etapie działalności umożliwiają osiąganie wysokich dochodów. Dzięki naszemu wsparciu i efektywnym strategiom marketingowym, możesz liczyć na szybki zwrot inwestycji i stabilne, wysokie przychody.

4 kroki rozpoczęcia współpracy

icon icon

1

Poznanie się

icon icon

2

Dokładne poznanie modelu biznesowego

icon icon

3

Wsparcie w otwarciu

icon icon

4

Rozpoczęcie sprzedaży

form-section-img

Czujesz że to biznes dla Ciebie?

Zostaw swój kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!

.Benefit-section { display: flex; justify-content: center; align-items: center; height: 100vh; /* Możesz dostosować wysokość sekcji */ text-align: center; } .benefit-text h2 { display: inline-block; white-space: nowrap; font-size: 24px; /* Możesz dostosować rozmiar czcionki */ margin: 0; }